- Project Runeberg -  Sveriges statskalender / 1984 /
884

Table of Contents / Innehåll | << Previous | Next >>
  Project Runeberg | Like | Catalog | Recent Changes | Donate | Comments? |   

Full resolution (TIFF) - On this page / på denna sida - Personregister - Strömberg ...

scanned image

<< prev. page << föreg. sida <<     >> nästa sida >> next page >>


Below is the raw OCR text from the above scanned image. Do you see an error? Proofread the page now!
Här nedan syns maskintolkade texten från faksimilbilden ovan. Ser du något fel? Korrekturläs sidan nu!

This page has never been proofread. / Denna sida har aldrig korrekturlästs.

Å—ö

Personregister

(Stromberg)

- Håkan Riksdagsled. 7s* 8 214
1320 1966b

- Jarl-Ove Prof. 218 2001 c*

- Jonas Distr.åkl. 629a

- Karl-Erik Skoldir. 206 255*

- Kurt Avd.dir. 101 lf

- Lars Avd.förest. 47
-Lars Doc. 1016c

- Lars Göran Förste forskare 80c

- Lars-Göran Rev.chef 257e

- Lars-Olof Avd.dir. 157g

- Lennart Kyrkoh. 1908i

- Margareta Fögd.sekr. 957q

- Marianne Förste fögd.sekr. 957
-Märta Prof. 1011b

- Olov Rådman 346b

- Owe Ing. 1955e

- Peter Dep.sekr. 26* 249f

- Peter Kammarrättsfiskal 343

- Rolf Rättschef 24* 337a

- Silja Dep.sekr. 23

- Stefan Hovr.fiskal 337b

- Synnöve Förste fögd.sekr. 957

- Töre Prof. emer. 1011g
Strömberg-Back Kerstin

Univ.lektor 1024b
Strömberg-Levin Birgitta Dep.sekr.
22

Strömblad Charles Avd.chef 80f

- Gunnar Ombudsman 257
Strömbom Nils-Olof Major 927a
Strömbäck Bengt Kustbevakn.insp.

946b

- Erland Dir. 99

- Folke Folksk.lär. 1970c
-Olle Ing. 1973f

- Stig Kommendör 2006
-Åke Byrådir. 220b
Strömdahl Jan Avd.dir. 261a
Strömdal Gunborg Landstingsråd

llOOp

Strömer Staffan Kammaråkl. 625
Strömfelt Fredrik Byrådir. 220b
Strömgren Bo Kanslichef 1960e

- Bo Öv.löjtn. 6a 837*

- Helge Plantchef 1310y

- Jan-Petter Programchef 111 v

- Lars Avd.dir. 78b
Strömholm Sten Ambassadör 734e

735a*

- Stig Prof. 1000* 1058 1079 2002
2016

Ström-Htun Berit Avd.dir. 186
Ström-Judén Marianne Jurist

341b* 619
Strömmer Åke Distr.chef 2282
Strömquist Lennart Doc. 1000c

- Stefan Dir. 2358
Strömqvist Berne Poliskomm.

662a

- Claes Kyrkoh. 1904a

- Karin Byrådir. 111c

- Lennart Kyrkoh. 1908a

- Sture Dep.sekr. 23
Strömstedt Bo Chefred. 2353

- Bengt Avd.dir. 78
Stubbendorff Bertil Veterinär

1300h

Stube Maj Fiskeriintend. 1321
Stukåt Karl-Gustaf Prof. 1016
Sturesson Knut Rektor 1120i

- Stellan Förest. 1013

- Sören Personaladmin. 1950c
Sturk Bernt Kommunalråd 1973i

- Marianne Reg.rättssekr. 40a

- Per Byrådir. 266
Sturkell Carl-Edvard Lagman

344d

Stuxberg Folke Adv. 2210h
Stymne Bengt Prof. 1050

- Birgitta Utbildn.ledare 982e

- Kerstin Distr.veterinär 1300x
Styrborn Sven Laborator 80f*

1024b

Styrenius Carl-Gustaf Museidir.
195g

Styring Sten Länsåkl. 640
Styrman Olof Polismäst. 678e
Styrud Josef Lagman 347d* 844d
Ståhl Axel Överläk. 896

- Bengt Komm.kapten 836

— Bertil Föredragande 30a

— Birgitta Registrator 1004

— Christer Dep.sekr. 16
-Eva Adv. 615b* 2210h

— Finn Konsul 733c

— Gunnar Öv.löjtn. 840

— Gustav Tjänsteman 1952

— Harry Prof. emer. lOOOi* 2008

— Ingemar Prof. 1011* 2018b

— Jan Minister 735e

— Jan Rådman 345b

— Karl-Gustaf Länspolischef
1606c

— Kjell-Erik Driftchef 927a

— Kurt Hovr.fiskal 337b

— Lennart Avd.dir. 249m

— Lennart Avd.dir. 276

— Lennart Poliskomm. 660
-Olle Kyrkoh. 1907b

— Olle Öv.löjtn. 841

— Sture Droskbiläg. 1955g
Ståhlberg Ann-Charlotte

Univ.lektor 980b

— Helge Länsskolinsp. 1100m

— Jan Inform.sekr. 309

— Karin Dep.sekr. 22

— Lars Adv. 2210a

— Sten Avd.förest. 1280
Ståhle Bertel Sekt.chef 1221
Ståhlgren Bjarne Hovr.råd 340

— Carola Kammarrättsråd 343a

— Sigurd Avd.dir. 151m
Ståhlroos Agne Kanaling. 937
Stålberg Lars Amb.råd 733a

— Lars Avd.dir. 1559a

— Lennart Dep.sekr. 28

— Marianne Riksdagsled. 7x*
265g 865e 1382x 1621 2503

Stålbom Inge Krim.komm. 675b
Stålebrant Rolf Civ.ing. 271 a
Stålfors Margaretha Dep.sekr. 28
Stålhammar Bert Skolinsp. 1 lOOr

— Åke Öv.löjtn. 88c
Stålhandske Ingvar Lektor 1287b
Stålhane Carin Distr.åkl. 629a

— Ulf Distr.åkl. 629a
Stålklint Ove Överläk. 896
Stålmark Heléne

Kammarrättsfiskal 343c
Stålnacke Erik Skolinsp. 1 lOOo
Stålne Björn Distr.chef 2282
Stångberg Olle Kansliråd 28* 290c
Ställvik Stig Dir. 127d
Stänkelström Sven Adv. 2210i
Stärner Thorvald Planchef 131 Of
Stärnevall John Öv.löjtn. 819
Stävberg Anders Komm.kapten
836

Stöberg Lars-Erik Marindir. 78b
838*

Stödberg Ann Forskn.sekr. 66b
Stöffling Lars Olof Konsulent
1250o

Stövling Birger Kontorist 1968m
Stövring-Jensen Bent Distr.överläk.
891

Sund Arne Byrådir. 216c

— Lars-Birger Kontorsförest.
1382d

Sundberg Anders Ing. 927b

— Anita Byråchef 176

— Arne Förste byråsekr. 157f

— Brita Barnav.konsulent 1607c

— Britta Länsråd 333 1623b*

— Carl-Erik Doc. 1011c
-Dan ML Ulh

— Eiwe Drätseldir. 1960k
-Erik Förest. 1119

— Gösta Kommendör 73 836*

— Hans Övertandläk. 122

— Hilding Hemm.äg. 343b

— Inez Överläk. 878a

— Ingemar Flygledare 945a

— Ingrid Riksdagsled. 7j* 8 38 38b
66f 2135

— Ingvar Poliskomm. 666a

— Jacob Prof. 980

— Johan Prof. 982

— Kaj Ambassadör 733

— Kajsa Byrådir. 220c

— Karin Dep.sekr. 15a

— Karl-David Bruksdisp. 1570

— Kjell Dep.sekr. 18

— Kjell Länsarb.dir. 1382r

- Lars Hovr.assessor 27 337a*

- Lars-Erik Chefsåkl. 648a

- Lennart Dir. 865a

- Nils Kanslisekr. 1973b

- Nore Civ.ekon. 28* 1567

- Olle Kammarrättsfiskal 343b
-OlofLagman 212 344d*
-Ove Dir. 283

- Per Krim.komm. 680
-Per Kyrkoh. 1905i

- Per Univ.lektor 980b

- Rolf Doc. 980c

- Rolf Övering. 1583

- Stig Öv.löjtn. 803

- Sven-Gunnar Prost 1906i

- Tommy Arkivarie 1130
-Ulf Dir. 67h* 227

- Ulf Kommunalråd 1623 1973c*
-Ulf Prof. 1287* 1287f

- Ulla Byrådir. 1024f
Sundberg-Falkenmark Malin

Avd.dir. 222 1060*
Sundberg-Weitman Brita Hovr.råd
337

Sundblad Gunnar Övering. 742

- Lars Disp. 970i

- Lars Överläk. 879

- Magnus Militärkommandoläk.
820

- Per Öv.löjtn. 840

- Rolf Överläk. 112

- Yngve Univ.lektor 982c
Sundbom Annie Marie

Överförmyndare 1950o

- Bert-Ola Avd.dir. 280p

- Carl-Martin Överläk. 905b

- Lars Kyrkoh. 1904c

- Per-Arne Byråchef 181b
Sundborg Åke Prof. 1000* 2001 e
Sundby Olof fd Ärkebiskop 327a
Sundbäck Ulrik Univ.lektor 1026b
Sundelin Dick Avd.chef 2151

- Irene Ombudsman 1950b

- Kjell Kanslichef 1628j 1960d*

- Knut Prost 1900b

- Margarethe Rådman 343 600*

- Pär Överläk. 880
Sundelius Claes-Göran Dep.råd

18

- Ove Länsråd 343c 1616a*

- Salomon Lagman 601
Sundell Björn Statskonsulent

1284c

- Jan Avd.dir. 251a

- Lennart Överläk. 251 898*
-Yngve Dir. 2565* 2566
Sundelöf Lars-Olof Prof. 1000*

2010

Sundeman Birgitta Avd.dir. 122d
Sundén Bengt Överläk. 891 a
-Bo Bitr. dir. 251 1398 2310*
-Erie Dir. 129

- Hjalmar Prof. emer. lOOOi

- Ingemar Rådman 345a

- Per-Olof Fögd.chef 957y

- Rolf Folkhögsk.lär. 1967m

- Åke fd Gen.dir. 2203
Sundenius Sven Avd.dir. 1603e
Sundevik Bo Ordf. 1964i
Sundfelt Karl Gustaf Överste 747

821*

Sundgren Bo Statistikchef 306d*

1000a
-Per Lektor 101 Id

- Per-Erik Statsagronom 1285c

- Roland Riksdagsled. 7t* 256b
Sundh Olof Skolinsp. llOOr

- Per Olov Avd.dir. 304e
Sundholm Anders Avd.dir. 127g

- Anders Distr.åkl. 626g

- Folke Postinsp. 925b

- Gösta Avd.dir. 127e* 144c
Sundin Anita Sekr. 112a

- Bertil Univ.lektor 980b

- Claes Öv.löjtn. 825

- Clas Kammarrättsråd 343

- Dag Byrådir. 304

- Elisabeth Ledamot 290c
-Inge Adv. 2210d

- Ingvar Kyrkoh. 1903h

- Jan Kammarrättslagman 343b
-Kjell Dir. 2445* 2449

- Lars Planchef 1310b

- Lennart Byrådir. 280p

- Sven Polismäst. 655

- Torbjörn Avd.dir. 281c

- Torsten Prof. 8911011*

- Åke Sakkunnig 16
Sundkler Bengt Prof. emer. lOOOi

- Lennart Förste länsassessor
1605a

Sundkvist Ove Öv.löjtn. 755 840*

- Tage Riksdagsled. 7d* 8 36

- Åke Öv.löjtn. 777 829*
Sundkvist-Runesson Ingegerd

Forskn.sekr. 1057
Sundler Frank Doc. 1011c

- Rune Öv.löjtn. 70a 827*
Sundlöf Jan Komm.kapten 836

- Kenneth Reg.rättssekr. 40a

- Staffan Byrådir. 1605a
-Thomas Adv. 618b* 221 Oh
Sundman Jan Polismäst. 678a

- Lars Överläk. 901

- Per Olof Förf. 194 1219 2000*
2280

Sundmark Bo Avd.dir. 111 e
Sundquist Ann-Marie Avd.dir.
1600e

- Ingemar Förste amb.sekr. 734c

- Torbjörn Sekr. 2195

- Åke Dir. 67h 88 165 959 960
2217* 2221

Sundqvist Allan Studierektor 210

- Anna Karin Byrådir. 984d

- Birger Univ.lektor 1000b

- Bo Avd.dir. 304e

- Christer Prof. 1016

- Christina Adv. 619g* 221 Od

- Cnut Övering. 274a
-Ernst Ing. 1250x

- Gunnar Enhetschef 68

- Göran Prof. 1024

- Göte Inform.sekr. 227

- Hilding Doc. 980c* 1070

- Karl-Axel Förste väging. 93le

- Kent Kammarrättsassessor 22
343a*

-Maud Ordf. 1965
-Olle Adv. 2210b
-Roland Adv. 2210d

- Sören Skyddskonsulent 692b

- Törd Öv.löjtn. 831

- Torsten Lektor 1026c

- Åke Öv.löjtn. 78d
Sundstedt Bo Lantbr.konsulent

1250t

- Bo Öv.löjtn. 827

- Per Avd.dir. 280j

- Åke Öv.löjtn. 765e 827*
Sundstén Per Bitr. länsarkitekt

1611a
Sundström Agneta

Kammarrättsfiskal 343b
-Alf Byrådir. 1500f

- Anders Kommunalråd 281

- Anneli Registrator 915
-Anton Ordf. 16211971c*

- Arne Driftchef 204c

- Arne Laborator 80c

- Axel Vicekonsul 738f

- Bengt Univ.lektor 982b

- Bertil Avd.dir. lOOOh

- Björn Byråchef 206a

- Bo Tullinsp. 946c

- Britt-Marie Förste bibi. 1024e

- Daniel Förest. 1592

- Eiron Avd.dir. 127f* 127g

- Erik Avd.dir. 302e

- Gunnar Byrådir. 931a

- Gunnar Överläk. 902

- Gustav Ombudsman 1973h
-Göran Dir. 2532

- Göran Laborator 220e

- Harriet Dep.sekr. 15e

- Helmer Kyrkoh. 1905k

- Holger Krim.komm. 683g

- Ingvar Distr.överläk. 903

- Jan Hyresråd 350

- Jan Olov Kommunalråd 1950m

- John Prof. emer. 1011g

- Karl-Anders Överläk. 876a*
1913

- Karl-Erik Adv. 2210h

- Karl-Ragnar Univ.lektor 1024b

- Kerstin Hovr.assessor 337a

- Lennart Adjung. prof. 1006a

- Lennart Avd.dir. 1559c

884

<< prev. page << föreg. sida <<     >> nästa sida >> next page >>


Project Runeberg, Sat Dec 21 13:19:38 2019 (aronsson) (download) << Previous Next >>
http://runeberg.org/statskal/1984/0886.html

Valid HTML 4.0! All our files are DRM-free