- Project Runeberg -  Sveriges statskalender / 1984 /
885

Table of Contents / Innehåll | << Previous | Next >>
  Project Runeberg | Like | Catalog | Recent Changes | Donate | Comments? |   

Full resolution (TIFF) - On this page / på denna sida - Personregister - Sundström ...

scanned image

<< prev. page << föreg. sida <<     >> nästa sida >> next page >>


Below is the raw OCR text from the above scanned image. Do you see an error? Proofread the page now!
Här nedan syns maskintolkade texten från faksimilbilden ovan. Ser du något fel? Korrekturläs sidan nu!

This page has never been proofread. / Denna sida har aldrig korrekturlästs.

Å—ö Personregister



(Sundström)

- Monica Statssekr. 18* 132

- Olof Internationell sekr. 253

- Olof Bitr. skoldir. 1964m
-Per Hovr.råd 338

- Peter Hovr.assessor 338a

- Rolf Överläk. 884

- Sten-Ove Riksdagsled. 7z* 131

- Sven Adv. 2210a

- Sven-Axel Skyddskonsulent
692b

- Sven - Erik Förest. 691 a

- Tage Univ.lektor 1024b

- Ulric Adv. 2210d

- Uno Driftchef 1559b

- Åke Dep.sekr. 28

- Åke Jägmäst. 273d

- Åke Kammarrättsråd 343
Sundström-Frisk Karin FL 274a
Sundt Carl Naturvårdsdir. 222a

1618a*

Sundvall Karl-Gustaf Avd.dir.
263c

Sundvik Ove Adv. 2210g
Sundvisson Ivar Fiskerikonsulent
1320

Sundwall Anders Adjung. prof.
984a

- Erling Kommunalråd 1612
1962*

Sund-Westerlund Ingrid Förste

fögd.sekr. 957
Suneson Anders Stabsläk. 820
Sunesson Claes Driftchef 927b

- Yngve Förbundsordf. 2501
Sunne Karl-Erik Adv. 2210g
Sunnefeldt Bruno Distr.lantmät.

1549

Sunnegårdh Margareta Lär. 996
Sunnerfelt Lennart Förste

fögderisekr. 957r
Sunnergren Lennart Kanslichef
1964p

Sunnerholm Lennart Rektor 1601
Sunnerman Karl-Erik Byråchef
257e

Sunnerstig Lars Avd.dir. 251 c
Sunnerud Sven-Eric Vice ordf.
1953h

Sunnevik Jan Förste drifting. 952d
Sunnliden Håkan Kyrkoh. 1906k
Sunström Ragnar Adv. 2210c
Sunzel Herbert Överläk. 892a
Suquet Laurent Konsul 733a
Surén Gösta Läkemedelsinsp. lllf
Surtin Töre Adv. 614* 2210g
Suttner Georg Rektor 993* 1224
Suurküla Jaan överläk. 900b
Svad Torgny Byrådir. 255a
Svahlstedt Peter Byrådir. 304e
Svahn Alf-Gunnar Avd.chef 249

- Bertil Rådman 344d

- Evert Avd.dir. 1606b

- Hans Hovr.lagman 44 271b
271c 271d 337*

- Holger Kyrkoh. 1906i

- Jarl Fiskerikonsulent 1320
-Jon Adv. 2210h

- Karl-Erik Avd.dir. 214c
~ Nils Marindir. 78b 838*

- Olov Prof. emer. 1018f

- Stefan Byrådir. 280d
Svahnberg Åke Öv.löjtn. 791 u

834*

Svahnström Annika Dep.sekr. 15g

- Carl-Erik Kronofogde 958d
Svalborn Per Adv. 221 Oe
Svalfors Rolf Avd.dir. 273d
Svalin Bengt Kyrkoh. 1906j
Svallin Nils Förste besiktn.ing.

1281

Svalstedt Margareta Byrådir. 224
224a*

Svan Robert Adv. 2210b
Svanbeck Lars-Olof Byrådir. 78
Svanberg Allan Kanslichef 1958b

- Arne Byrådir. 219b

- Bernhard Överläk. 896

- Björn Hovr.assessor 337a

- Börje Överläk. 905b

- Frans-Gösta Lagman 344e

- Göran Lär. 1622

- Ingvar Tandläk. 1975d

- Jan Doc. 980c

— Johan Kammarrättsfiskal 22
343*

— Karl-Axel Distr.överläk. 903

— Marianne Kammarrättsfiskal
343

— Olof Laborator 220e

— Pär Utredn.sekr. 261 d* 261 e
-Sune Prof. 1011

— Victor Prof. emer. lOOOi

— Åke Distr.chef 2283
Svanberg-Nilsson Annika

Hovr.fiskal 342b
Svanbom Johan Kontr.prost 1907f
Svanborg Alvar Prof. llln 893b
1016*

— Nils Överläk. 879a
Svanfeldt Göran Avd.dir. 202a

204a* 206
-Ragnar Adv. 2210d
Svanlind Bo Öv.löjtn. 837
Svanlund Ulf Förhandl.sekr. 310
Svänsson Artur Laborator 218f
Svanstein Bert Byrådir. 1250h

— Nils Erik Målare 1959h
Svanström Björn Öv.löjtn. 827

— Börje Länsråd 1604b

— Claes Hovr.råd 337

— Ingemar Öv.löjtn. 819

— Inger Dep.sekr. 24

— Ivan Lantbr. 108* 195 2078
-Leif Prof. 11 ln 984*

— Margareta Överläk. 880

— Vi vi-Ann Vice ordf. 1968k
Svantemark Lennart Dep.råd 18
Svanteson Bengt Öv.löjtn. 837

— Åke Distr.lantmät. 1548
Svantesson Folke Förste väging.

931c

— Gunwer Byrådir. 304e

— Magnus Org.dir. 302

— Sune Kommunalråd 1955f
Svanbeck Björn Rådman 346c*

844a

Svartberg Karl-Erik Riksdagsled.

7n* 98 108
Svartholm Nils Prof. emer. 1018f
Svartmark Sven-Eric Ing. 1965g
Svartvall Bertil Avd.dir. 928d
Svartvik Jan Prof. 1011*1058
Svartz Per Polisintend. 664
Svartz-Malmberg Gunvor Byrådir.
984e

Svartz Malmberg Nanna Prof.

emer. 984g
Svaton Gudrun Byrådir. 86d
Svavar Gun Adv. 619a* 2210a
Svebo Rune Avd.dir. 1382e
Svéd George Förste byråsekr. 85a
Svedberg Bengt Dir. 126d

— Berth Krim.komm. 655c

— Björn Dir. 283
-Börje Adv. 2210e

— Gunnar Univ.lektor 982b

— Göran Byråchef 314 337a*

— Göran Mätningsman 1967d

— Hans Avd.dir. 78c

— Ingrid Byrådir. 157f

— Jan Dep.sekr. 17* 30a

— Kristian Plantchef 1310c
-Lars Rektor 1120

— Olle Univ.lektor 1011b

— Per Civ.ing. 1060

— Sven Byrådir. 153c

— Sören Byrådir. 1500v

— Östen Kyrkoh. 1904a
Svedbjörk Göran Avd.dir. 77a
Svedemar Björn Avd.dir. 276
Svedén Hans Åke Öv.löjtn. 840
Sveder Lennart Red.chef 2283
Svederberg Sven Distr.överläk.

889a

Svedhem Barbro Länsassessor
1612d

Svedholm Olof Tullöverinsp. 946c
Svedin Sven Adv. 2210a

— Uno Forskn.sekr. 1057
Sveding Ulf Öv.löjtn. 840
Svedjedal Kurt Avd.dir. 1 lOOy
Svedman Jan Komm.kapten 806c

836*

Svedmark Åke Öv.löjtn. 840
Svedmyr Arne Prof. 111 n 217d
878a*

— Nils Prof. 893 1016*

Svedner Per Olov Lektor lOOOd
Svedsäter Sven-Åke Dir. 1924f
Svee Nils Öv.löjtn. 779a 830*
Svegander Lärs-Erik Förste
konsulent 79

— Margareta Utredn.sekr. 284
Svegfors Mats Pol. red. 2358
Svegin Sten-Ove

Handelsträdg.mäst. 1278
Svegland Hugo Skyddskonsulent
701b

Sveide Rolf Överveterinär 1300o
Svenæus Per-Olof Kyrkoh. 1916
Svenander Bengt Kanslichef
1967h

Svenberg Ylva Avd.dir. 302 302b*
Svenblad Jörgen Studierektor
1961b

Svender Olof Distr.överläk. 901 c
Svendgaard Niels-Aage Doc.
1011c

Svendier Carl-Åke Överläk. 885
Svendsen Per Intendent 195e
Svenér Ulf Dep.sekr. 15e
Svenhager Jan Öv.löjtn. 806a 837*
Svenheden Karl Erik Överläk.
901b

Svenkvist Urban Distr.åkl. 640b
Svenmar Stig Förste

lantbr.konsulent 1250c
Svennerholm Ann-Marie Doc.
1016c

— Elisabet Överläk. 893b

— Lars Prof. 894b 1016*
Svennerud Anders Prof. emer,

1018f

Svennilson Marianne

Utbildn.ledare 984f
Svenning Erland Kyrkoh. 1908f
-Jan Adv. 2210h
Svenningsen Anders Kyrkoh.
1907o

Svenningsson Karl-Axel Tandläk.

1604 1954c*
Svennung Josef Prof. emer. lOOOi

— Mats-Gunnar Förste länsassessor
1618d

Svenonius Per Rationalis.chef 302
-Ulla Lektor 986a
Svenre Torsten Avd.dir. 276
Svensbergh Ewa Undervisn.råd
207e

Svensby Bo Kammarrättsassessor
343c

Svenserud Ragnar Kyrkoh. 1912a
Svens-Jonsson Britta Föredragande
119

Svensk Bengt Distr.chef 1390

— Harry Krim.komm. 679
Svenson Bengt Rådman 345c

— Bertil Dir. 2230

— Göte Landshövd. 259 269 284
1250c 1310c 1382c 1500c 1596
1603*

— Karl-Gösta Byråchef 1608b

— Lars Owe Univ.lektor 1016b

— Lasse Länsarb.dir. 1382d
-Ola Doc. 1058

— Rune Kyrkoh. I907s

— Stefan Kammarrättsfiskal 343

— Sven Avd.dir. 273c
-Sven Dir. 1362

Svensson Agne Vice ordf. 1954f

— Alice Byrådir. 76

— Allan Förest. 1119

— Allan Lantbr.konsulent 1250p

— Allan Univ.lektor 1016b

— Alv Öv.löjtn. 760 834*

— Alvar Förste avd.ing. 1561

— Anders Avd.dir. 276

— Anders Distr.åkl. 636c

— Anders Rev.dir. 1614b

— Ann-Christin Sekr. 28

— Arne Avd.dir. 133a

— Arne Kontorsförest. 1382u

— Arne Rektor 1120m

— Arne Riksdagsled. 7o* 865c

— Assar Dir. 1593

— Bengt Avd.dir. 65b

— Bengt Bitr. överlantmät. 1612a

— Bengt Byrådir. 1619a

— Bengt Länsbost.dir. 1500
-Bengt Prof. 1011

— Bengt Öv.löjtn. 833

- Bengt-Olof Byrådir. 214

- Bernhard Kapten 79

- Bernt Distr.överläk. 882b

- Bernt Tekniker 78

- Bertil Avd.dir. 127g

- Bertil Byrådir. 1382h

- Bertil Fögd.chef 957i

- Bertil Lektor 1014

- Bertil Univ.lektor 1012

- Birger Avd.dir. 78b

- Birger Förste assist. 1285c

- Birger Postinsp. 925a

- Björn Avd.dir. 128h

- Bo Avd.dir. 280k
-Bo Avd.dir. 1563b
-Bo Byrådir. 15 li

- Bo Distr.åkl. 632

- Bo Doc. 1000c

- Bo Kanslichef 52* 337a

- Bo Öv.löjtn. 765a 827*

- Boije Kommunalråd 1961a

- Britt-Marie Arkivarie 193b

- Britt-Marie Förste fotogr. 125

- Bror Ombudsman 1602

- Bror Poliskomm. 67lf

- Bruno Byrådir. 1608a

- Börje Förbundsordf. 214 221
1284*

- Börje Konsulent 1250i

- Carl-Erik Lantbr. 1902

- Carl Gerhard Kammaråkl. 223

- Carl-Göran Avd.dir. 157g

- Cay Bertil Driftdir. 133a* 134

- Christer Kyrkoh. 1906b

- Christer Överlantmät. 343c

- Christina Enh.chef 600

- Curt Åke Överveterinär 1300r

- Dick Kommunalråd 1959d

- Edit Hemkonsulent 1609a

- Egon Förste forskare 80c

- Einar Byrådir. 1382g

- Ejnar Kyrkoh. 1908n

- Elisabet Byrådir. lllv

- Elvy Distr.veterinär 1300o

- Emil Komm.kapten 836

- Erie Poliskomm. 673e

- Erik Avd.dir. 280c

- Erik Busschaufför 1958b

- Erik Byrådir. 45a

- Erik Byrådir. 1310m

- Erik Försöksledare 1285c

- Erik fd Kommunalråd 121a*
1382s2239

- Erling Skolinsp. llOOi

- Erling Verkst.övering. 930a

- Evert Riksdagsled. 7n* 8 1382m

- Folke Avd.dir. 280i
-Folke Ordf. 1962b

- George Förste taxer.intend.
1610b

- Greta Hemsamarit 1955g

- Gunnar Kommunalråd 1951

- Gunnar Rekryteringssekr. 1918

- Gunnar Statssekr. 23

- Gustaf Kontorsförest. 1382a

- Gustav Lantbr. 1954J

- Göran Hovr.fiskal 338b

- Gösta Förste väging. 931 d

- Hans Avd.dir. 158

- Hans Fiskerikonsulent 1320

- Hans Prof. 1024

- Hans-Göran Driftchef 927a

- Henning Kommunalråd 1962i

- Henrik Kyrkoh. 1907m

- Hjördis Registrator 864

- Inga Överläk. 891a

- Inge Bitr. dir. 119 122g 251 253
2310*

- Inge Kontr.prost 1905c

- Ingemar Landsantikvarie 196
1160*

- Ingemar Red. 1612

- Ingvar Fögd.chef 957p

- Ingvar Kontorist 1956e

- Ingvar Lektor 1024e

- Jan Taxer.dir. 1600b

- Jan-Ebbe Överläk. 883a

- Jan-Einar Tekn. chef 927c

- Jan-Erik Rev.dir. 1610b

- Jarl-Inge Rådman 346a

- Jerry Förbundssekr. 11 li

- John Möbelsnick. 1954i

- Jörn Planer.dir. 7i 1609a*2504

- Karl-Axel Överläk. 885

885

<< prev. page << föreg. sida <<     >> nästa sida >> next page >>


Project Runeberg, Sat Dec 21 13:19:38 2019 (aronsson) (download) << Previous Next >>
http://runeberg.org/statskal/1984/0887.html

Valid HTML 4.0! All our files are DRM-free